Sloga

Peršalote, užsikimšo nosis, skauda galvą?

Ar žinojote, kad yra daugiau nei 200 peršalimo ligas sukeliančių virusų? Nenuostabu, kad labiausiai paplitusi peršalimo liga – virusinė kvėpavimo takų infekcija. Pagrindiniai peršalimo simptomai: truputį pakilusi temperatūra (ne visada!), sloga, čiaudulys, kosulys, gerklės skausmas, perštėjimas, užkimimas, akių ašarojimas, viso kūno silpnumas, savijautos pablogėjimas. Žmogaus organizmas pasveiksta tik tada, kai jo imuninė sistema įveikia virusus (per 3–7 dienas). Tačiau svarbu nuo pirmųjų ligos akimirkų pradėti tinkamai gydytis ir laikytis reikiamo dienos režimo, kad nekiltų komplikacijų ir sutrumpėtų sveikimo laikas.
Iš pradžių gydant slogą, o uždelsus ar nesiėmus reikiamų priemonių – ūminį rinosinusitą, svarbiausia palengvinti varginančius ligos simptomus, atstatyti kvėpavimo funkciją per nosį ir išvengti galimų komplikacijų.
Norėdami vėl laisvai kvėpuoti per nosį, turime skystinti klampų sekretą, mažinti gleivinės uždegimą ir paburkimą. Kai oras vėl pateks į sinusus, išnyks galvos ir veido srities skausmas bei tempimas. Ne mažiau svarbu paveikti ir ligos sukėlėjus – virusus arba bakterijas, kad liga neprogresuotų arba nesikomplikuotu.

Kodėl „Sinupret“?

Kovojant su sloga ir ūminiu rinosinusitu, optimaliausia būtų skirti vaistą, kuris veiktų sekretolitiškai (skystintų klampų sekretą), mažintų gleivinės uždegimą ir paburkimą, veiktų kaip dekongestantas, turėtų antibakterinį ir priešvirusinį poveikius. Tačiau sunku rasti cheminį vaistą, kuris pasižymėtų visais šiais poveikiais. „Sinupret“ – tai natūrali pagalba nuo slogos ir sinusito, jis efektyviai kovoja su ligos sukėlėjais ir atkemša užsikimšusią nosį.

Fitoterapija

Fitoterapija – efektyvi alternatyva: iš aukščiausios kokybės standartus atitinkančių augalų sukurti vaistiniai preparatai. „Sinupret“ – jau daugiau nei 80 metų vartojamas, įrodymais pagrįstas, unikalus 5 vaistinių augalų derinys.
„Sinupret“ sudėtyje yra 5 augalai: verbena ir rūgštynės, gencijonų šaknys, šeivamedžių ir raktažolių žiedai. Šis unikalus derinys pasižymi plačiu kompleksiniu poveikiu: skystinančiu sekretą, priešuždegiminiu, priešvirusiniu, anktibakteriniu. Būtent todėl „Sinupret“ yra idealus pasirinkimas slogai ir rinosinusitui gydyti.

Kaip „Sinupret“ atkemša nosį?

JAV mokslininkai nustatė, kad bioflavonoidai, esantys „Sinupret“ augalinėse medžiagose, pasižymi unikaliu gebėjimu suaktyvinti sudėtingus biocheminius organizmo procesus.

„Sinupret“ efektas

Įrodyta, kad „Sinupret“ sudėtyje esantys bioflavonoidai aktyvina sudėtingus biocheminius procesus organizme ir stimuliuoja tarpląstelinį chloro jono transportą. Kvėpavimo takus dengiančioje gleivinėje yra daug kanalų, kuriais keliaujantys chloro jonai kartu pasyviai perneša vandens molekules iš ląstelių vidaus į jų išorę. Taip užtikrinamas skystasis kvėpavimo takų sekreto sluoksnis, kuriame virpamojo epitelio plaukeliai gali lengvai judėti ir pašalinti sekretą. Veikia savaime išsivalantis mechanizmas – mukociliarinis klirensas. Dėl įvairių patogenų, virusų, bakterijų sukelto uždegimo sutrinka chloro jonų transportas, sekretas sutirštėja, nosis užsikemša.
„Sinupret“ sudėtyje esantys bioflavonoidai stimuliuoja tarpląstelinį chloro jono transportą, taip suskystina tirštas gleives, atstato savaime išsivalantį mechanizmą – mukociliarinį klirensą – ir atkemša nosį!

„Sinupret“ – kiekvienam pacientui tinkama forma!

Sinupret intens
 • >18 m. 1 tab.
Atsisiųsti vaisto aprašymą
Sinupret lašai
 • 2 - 5 m. 15 lašų
 • 6 - 11 m. 25 lašai
 • >12 m. 50 lašų
Atsisiųsti vaisto aprašymą
Sinupret forte
 • >12 m. 1 tab. x 3/d.
Atsisiųsti vaisto aprašymą
Sinupret degtos tabletes
Sinupret tabletės
 • 6 - 11 m. 1 tab.
 • >12 m. 2 tab.
Atsisiųsti vaisto aprašymą
 • Suskystina sekretą, atlaisvina užgulusią nosį, malšina galvos skausmą.
 • Tinkamos vaisto formos visiems pacientams, galima vaikams nuo 2 metų.
 • Daugelio klinikinių tyrimų metu įrodytas „Sinupret“ saugumas, efektyvumas ir puikus toleravimas.
 • Vokiška kokybė ir jau daugiau nei 80 metų patirties.
Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.
pirkti
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.