Kosulys

Peršalote, vargina kosulys, bronchitas?

Kosulys atsiranda tada, kai dirginami kvėpavimo takai – gerklė, gerklos ar bronchai – ir užsikemša nosis. Pats kosulys nėra liga, greičiau jos, ypač peršalimo, požymis. Kvėpavimo takų dirginimą, kartu ir kosulį, gali sukelti daugelis priežasčių. Laikinasis dirginimas gali atsirasti dėl dulkių, tabako dūmų ar tiesiog užspringus. O ilgalaikį ir sunkų kosulį bei bronchitą dažniausiai sukelia virusai ir mikrobai. Dėl jų kyla uždegimas, o gerklėje arba bronchuose kaupiasi gleivės ir pūliai. Tai apsunkina ir sutrikdo ritmingą kvėpavimą, mes pradedame kosėti. O kartais varginantys kosulio priepuoliai tęsiasi be paliovos…

Ką daryti?

Sausam kosuliui sušvelninti reikia priemonių, galinčių suskystinti tirštas gleives, kad galėtume atsikosėti, gydyti bronchų uždegimą, mažinti varginančius ir skausmingus sauso kosulio priepuolius. Taip pat reikia nepamiršti ir ligos kaltininkų – virusų ir bakterijų.

Kodėl „Bronchipret“?

„Bronchipret“ yra augalinis vaistinis preparatas, kuris atitinka aukščiausius kokybės standartus. Preparatas sudarytas iš čiobrelių, raktažolių šaknų ir gebenių lapų. Šie vaistiniai augalai pasižymi skirtingomis farmakologinėmis savybėmis, kurios kartu veikia sinergiškai. Taip pasiekiamas atsikosėjimą lengvinantis, bronchus atpalaiduojantis, sekretą skystinantis ir priešuždegiminis efektas. „Bronchipret“ efektyviai gydo ūminį bronchitą, padeda atsikratyti kosulio vaikams nuo vienerių metų ir suaugusiesiems.

ČiobrelisGebenė ČiobrelisRaktažolė
Farmakologinis poveikis Čiobrelis + Gebenė Čiobrelis + Raktažolė
Sekretolitinis
Antiuždegiminis
Antivirusinis
Antibakterinis
Bronchospazmolitinis

Vidinė inhaliacija

Pagrindiniai veiklieji čiobrelių komponentai yra lakieji aliejai, ypač timolis. Vietiškai veikdami plaučius, jie dezinfekuoja kvėpavimo takus, atpalaiduoja bronchų spazmus.

„Bronchipret: čiobreliuose esantys timolio eteriniai aliejai – „inhaliacija” iš vidaus

Pavartojus „Bronchipret” jau po 30 min. timolis pasiekia bronchus ir pacientas pajaučia palengvėjimą: palengvėja kvėpavimas, kosulys tampa retesnis, lengviau atsikosėjama.

Timolio poveikis:

 • Sekretolitinis
 • Bronchospazminis
 • Priešuždegiminis
 • Antimikrobinis

„Bronchipret“ – vaistas nuo kosulio ir bronchito!

Bronchipret
Bronchipret geriamasis tirpalas
 • 1 - 5 m. 3,2 ml
 • 6 - 11 m. 4,3 ml
 • >12 m. 5,4 ml
Atsisiųsti vaisto aprašymą
Bronchipret tabletės
 • >18 m. 1 tab.
Atsisiųsti vaisto aprašymą
Bronchipret
 • Lengvina atsikosėjimą, atpalaiduoja bronchus, slopina uždegimą.
 • Greitas efektas.
 • Galima vaikams nuo 1 metų.
 • Malonaus skonio sirupas patinka vaikams.
 • Tinkamos vaisto formos visiems pacientams.
 • Daugelis klinikinių tyrimų įrodė „Bronchipret“ saugumą, efektyvumą ir puikų toleravimą.
 • „Bronchipret“ – vienintelis ūmų kosulį ir bronchitą gydantis preparatas, Vokietijos pulmonologų asociacijos įvertintas aukščiausiu rekomendacijų laipsniu.
Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.
pirkti
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.