SLOGA VAIKUI: kaip teisingai gydyti

Peršalti žiemą ar ankstyvą pavasarį galima labai greitai, ypač kai oras keičiasi kelis kartus per dieną. Tokiu metu sunku atspėti, kaip aprengti į darželį ar į mokyklą išleidžiamą vaiką, kad jis nesušaltų, arba, priešingai, nesuprakaituotų ir neperšaltų, jei vėliau papūs vėjas. O kur dar virusai, kuriems žiemą be speigo susidaro puikiausios sąlygos „keliauti“ nuo vieno šeimininko pas kitą! Jei mažylio visgi nepavyko apsaugoti, gali būti, kad pirmasis į duris pasibels sinusitas.

Kas yra sinusitas?

Sinusitas ar sloga – tai nosies gleivinės ir prienosinių ančių (sinusų) uždegimas. Daugeliu atvejų jis pasireiškia virusinių infekcijų (peršalimo, anginos ir pan.) fone. Bakterinės kilmės sinusitas pasitaiko kur kas rečiau. Dažniausi sinusito simptomai – nosies užgulimas ir išskyros iš nosies, be to, šią ligą gali lydėti ir galvos skausmas bei karščiavimas.
Iš pirmo žvilgsnio nepavojinga sloga gali sukelti rimtų komplikacijų, jeigu laiku neatkreipsime dėmesio į problemą. Taigi pasitarkite su gydytoju ar vaistininku, vos pastebėję pirmuosius sinusito simptomus.

Veiksmingas peršalimo ir slogos gydymas

Norėdami greičiau pasiekti rezultatų, tėvai dažnai teikia pirmenybę dekongestantams – nosies lašams arba purškalams, kurie sumažina gleivinės patinimą. Šie vaistai iš tiesų veikia greitai, ir kurį laiką vaikas jaučiasi geriau. Visgi šios priemonės padeda tik užmaskuoti simptomus – jos visiškai negydo, taigi apie greitesnį pasveikimą negali būti nė kalbos.
Vaikų sinusitas ir sloga kur kas efektyviau gydomi augaliniais vaistiniais preparatais. Vienas tokių vaistų, kurio veiksmingumas ir saugumas įrodytas aukščiausio lygio klinikiniais tyrimais, yra Vokietijos gamintojo „Bionorica“ siūlomas preparatas „Sinupret“.

„Sinupret“ gali būti parduodamas įvairiomis formomis. Vyresniems nei 2 metų vaikams tinka „Sinupret“ lašai. Šį vaistą sudaro penki augaliniai komponentai (gencijono šaknis, verbenos žolė, šeivamedžio žiedai, rūgštynės ir raktažolių žiedai), todėl vaistas daro organizmui keleriopą poveikį: mažina išskyras, mažina uždegimą, kovoja su virusais ir bakterijomis bei stimuliuoja imuninę sistemą.
„Sinupret“ lašai malonaus skonio ir juose nėra cukraus. Vartoti juos galima tiek neskiestus, tiek praskiestus nedideliu kiekiu skysčio. Be to, šiuos lašus galima vartoti valgant ir geriant – tai labai patogu tais atvejais, kai vaikas kategoriškai atsisako gerti vaistus.

„Sinupret“ – tai pagal fitoniringo technologiją pagamintas preparatas nuo slogos, vokiška kokybė, didelė įrodymų bazė, kompleksinis farmakologinis poveikis.

Sveikime tinkamai

Užgulta ir patinusi nosis sukelia didelį diskomfortą, todėl „Sinupret“ lašų vaikams rekomenduojama duoti vos pasireiškus pirmiesiems slogos ir peršalimo simptomams. Rekomenduojamas gydymo kursas yra 7–14 dienų, jeigu gydytojas nepaskyrė kitaip.
„Sinupret“ preparatas įtrauktas į europines peršalimo, sinusito ir rinosinusito gydymo rekomendacijas. Nepaisant to, kad gydymo rezultatai pasireiškia ne akimirksniu, šis pagal fitoniringo technologiją pagamintas preparatas veiksmingai gydo slogą, o ne slepia jos simptomus. Taigi jis apsaugo nuo komplikacijų ir, svarbiausia, sumažina tikimybę, kad vėliau teks vartoti antibiotikus.
Be to, reikėtų laikytis ir daugelio kitų rekomendacijų, kurios padės palengvinti vaiko būklę, jeigu jo nosis užgulusi ir užtinusi: dažniau plauti ir drėgnuoju būdu valyti patalpą, ją vėdinti, drėkinti orą, duoti ligoniui gerti daug šiltų gėrimų bei užtikrinti subalansuotą mitybą.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.
pirkti
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.