SINUSITAS: kaip greit ir efektingai atsikratyti slogos

Šiuo metu siautėja galybė virusų: suaugusieji ir vaikai daug laiko praleidžia uždarose patalpose, kuriose renkasi daug žmonių (mokyklose, vaikų darželiuose, biuruose, viešajame transporte, prekybos ir pramogų centruose ir pan.). Antra, peršalimą dažnai sukelia kintančios oro sąlygos, kurios keičiasi kelis kartus per dieną, o kartu smarkiai svyruoja ir oro temperatūra.

Sinusitas: simptomai ir gydymas

Peršalus pirmasis simptomas dažnai būna sinusitas, kitaip tariant, sloga. Prienosinių ančių uždegimą, be kita ko, lydi užgulta ir (arba) varvanti nosis, išsausėjusi ir niežtinti gleivinė. Kai kuriais atvejais ima skaudėti galvą ir pakyla temperatūra.
Šie ir kiti įkyrūs simptomai ne tik blogina gyvenimo kokybę, bet ir gali sukelti rimtų komplikacijų. Taigi įtarę, kad persišaldėte, veikite nedelsdami! Pasitarkite su gydytoju ir pradėkite gydytis.
Jeigu norite greičiau pasveikti, vos pasireiškus pirmiesiems peršalimo požymiams, vartokite Vokietijos gamintojo „Bionorica“ siūlomą preparatą „Sinupret“, pagamintą taikant fitoniringo technologiją. Šio preparato sudėtyje yra gencijono šaknų, verbenos žolės, šeivamedžio žiedų, rūgštynių ir raktažolių žiedų. Unikalus augalų rinkinys mažina išskyras, slopina uždegimą, pasižymi antivirusiniu ir antibakteriniu poveikiu.
Kitaip nei įprasti fitoterapiniai preparatai, specialus ekstraktas, įeinantis į „Sinupret“ sudėtį, yra standartizuotas užtikrinant pagrindinių biologiškai aktyvių medžiagų kiekio stabilumą. Tai užtikrina vaisto veiksmingumą, kuris buvo patvirtintas klinikiniais tyrimais. Be to, palyginti su dekongestantais – kraujagysles siaurinančiais preparatais, kurie greitai mažina patinimą ir kurį laiką palengvina kvėpavimą, „Sinupret“ iš tikrųjų gydo sinusitą, o ne maskuoja simptomus.

„Sinupret Intens“ – greitoji pagalba nuo slogos

„Sinupret“ parduodamas skirtingomis formomis – tabletėmis ir lašais. Ūminiu sinusitu susirgusiems suaugusiesiems, kurie nori greito poveikio, reikėtų rinktis tabletes „Sinupret Intens“. Šiame vaiste yra keturis kartus daugiau augalinių medžiagų, negu, pavyzdžiui, „Sinupret Forte“.
„Sinupret Intens“ skystina išskyras, padeda pasišalinti gleivėms, mažina patinimą ir uždegimą, todėl tampa lengviau kvėpuoti per nosį. Be to, veiksmingas augalinis preparatas naikina rinosinusitą sukeliančius virusus ir neleidžia vystytis bakterinėms komplikacijoms.
Nors nėra tinkamo laiko sirgti, bet kartais sloga aplanko tikrai visiškai netinkamu metu. Būtent tokiais atvejais į pagalbą verta pasitelkti „Sinupret Intens“ ir ypatingąsias jo augalines galias.

Jei susirgo vaikas

„Sinupret“ įveikti ligą padeda ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams. Vos tik mažyliui pasireiškia pirmieji peršalimo simptomai, verta atkreipti dėmesį į „Sinupret“ lašus, kuriuos patogu vartoti vyresniems nei 2 metų vaikams. Jeigu vaikui 6 ar daugiau metų, galite rinktis ir „Sinupret“ tabletes. Augalinis vaistinis preparatas sumažins slogą, palengvins kvėpavimą per nosį, užkirs kelią komplikacijoms – taigi peršalimas greitai bus išvytas.

Gydytis reikia laiku

Negalima nuvertinti slogos, tikintis, kad ji praeis savaime. Jeigu žmogus atsisako gydytis ir tikisi ligą „išvaikščioti“, tai kelia didelę grėsmę sveikatai.

Patikėkite savo sveikimą vokiškos kokybės vaistui, kurio veiksmingumas ir saugumas įrodyti – rinkitės „Sinupret“. Jis ne tik gydo, bet ir užkerta kelią komplikacijų vystymuisi, taigi sumažina tikimybę, kad prireiks antibiotikų. Kuo greičiau pradėsite gydytis, tuo geresnis bus rezultatas!

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.
pirkti
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.